Archive for the ‘Zdravý životní styl’ Category

BECHERSEMINÁŘ pro současné i budoucí fanoušky Becherovky!

Vážení návštěvníci,
nedávno přímo v prostorách naší pokrokové firmy proběhl v rámci vzdělávací akce “rosteme s LMC” becherseminář zaměřený na vzdělávání se v oboru Becherovka. Celé školení bylo rozděleno do dvou částí: teoretické a praktické. Mno v průběhu školení se tyto dvě části začaly postupně prolínat až se po skončení prolnuly do plně praktické.
Teoretická část se [...]

Becher story aneb jak to všechno začalo…

Dopis od Anthonyho mě donutil k jistému zamyšlení nad dlouhou cestou, kterou se ubíralo mé becherevangelium. I proto v tuto chvíli cítím povinnost odpovědět na jednu často kladenou otázku, kterou je možná vhodné na tomto místě a v tento slavnostní okamžik vysvětlit:
Kde začala moje nehynoucí láska k becherovce?
Takže to bylo tak milé děti…vše se zrodilo [...]

Poděkování za celoživotní dílo!

Přátelé léta dřiny a odříkání měly nakonec smysl! Ke svým 32. narozeninám přišlo v záhadné obálce ještě záhadnějším kurýrem osobní poděkování od generálního ředitele Becherovky Anthony Schofielda!!!!!
Abych řekl pravdu nic takového jsem nečekal a spíše jsem si myslel, že uznání mého celoživotního díla přijde až posmrtně (občas jsem od toho nebyl daleko). Ale v centrále [...]

BECHERNÁŠ

Toto je základní mantra, kterou všichni členové becherteamu opakují než jdou spát a než se 30x pokloní směrem ke Karlovým Varům:

Bechere náš, jenž jsi v panácích,
prostup nás chuť tvá,
přijď 38 procent tvých,
a to jak na čundru, tak i na vodě*.
Geniální nápady dej(ž) nám dnes
a odpusť nám naše škody,
jako(ž) i my odpouštíme těm co je [...]


Srááát! Dobře já …aneb BECHEROVKA forever is proudly powered by WordPress
Revolt Basic theme. | Entries (RSS) and Comments (RSS).